Eczacı ve Hasta Bakıcılar İçin

Eczacı ve Hasta Bakıcılar İçin

Eczaneler İçin

Hapkap ile hasta popülasyonu hakkında daha fazla görünürlük elde edilir. İş akış sürecini kolaylaşır. Risk altındaki hastalar belirlenir. Böylece müdahale fırsatlarını etkinleştirmek için eczane verilerinin gücü açığa çıkarılır. Kapsamlı ilaç uyumu çözümlerimiz, eczanelerin hastalara rehberlik etmesine, zamandan tasarruf etmesine ve cirosunu arttırmasına yardımcı olur. Hapkap, kanıtlanmış ilaç uyuncu çözümü ile eczanenizi farklı kılar.


Hapkap ambalaj yapılanması sayesinde, direkt eczanede ilaçların gruplanması ve hastalığın tedavisinde ilaç alım zamanının uygun periyotlarda yapılması sağlanır. Kişiye üst düzey kalitede servis ve hizmet sunulur. Böylece hastanın olası eksik veya hatalı bilgisinin oluşturacağı problemler önlenir. Hapkap’ın üzerine eczacının vereceği  kullanım talimatlarının yazılmasıyla, hasta ilaç ile ilgili kritik noktalara dikkat eder. Raporlu ilaç kullanan hastaların ilaç takibini kolaylaştırır.

 

OTC ürünler için eczacı çeşitli kombinasyonu müşterinin ihtiyacına göre hazırlayabilir. (Antioksidan kürü, Multivitamin kürü, Kilo verdirmeye özel takviyeler vb.) Bu oluşum eczacının hasta üzerinde daha çok insiyatif almasını sağlar. Hastanın ‘Altın Standart’ eczacılık hizmetini almasıyla eczaneye olan bağlılığı artar. Biz Hapkap ekibi olarak, hasta takibinin en üst düzey kalitede ve en hassas yöntemlerle yapılması gerektiğinin farkındayız. Hapkap ile asıl eczacılığın şimdi başlayacağına inanıyoruz. 

 

 

Hasta Bakıcıları İçin

Günümüzde hasta olan insanların birden fazla ilaç kullandığı gerçektir. Bu durum hasta olan insanların ilaçlarının düzenlenmesinde ve takibinde karışıklığa yol açabilir. Hastanın iyileşme sürecini olumsuz etkiler. Hapkap ile hemşire veya başka bir sağlık personeli hastanın ilaç takibini kolaylıkla yapabilir. Hastaya özel Hapkap ambalajanın sunulması, hastanın tedaviye olan inancını ve motivasyonunu arttırır. 

 

 Hapkap ile hem hastanın tedavisinin uygulanması üst düzey kaliteyle basitleştirilir hem de sağlık personelinin işi kolaylaşır. Zamandan tasarruf edilir. İş yükü azaltılır.